Nepřehlédněte:
Školní akademie 2026
28 kvě
Piškvorkový turnaj 2026
12 kvě
Dne 10. 3. jsme se opět sešli se žáky 3.A a jejich rodiči, abychom společně oslavili Masopust.
Zahráli jsme si různé hry a zatančili si. Nechybělo ani masopustní občerstvení - koblihy, perníčky a další dobroty. Všichni jsme si páteční odpoledne užili a shodli se, že se musíme zase brzy sejít znovu :-)
Jana Kadlecová a Renata Vyklická
Parkování je možné v okolních ulicích. Zastávka MHD linka 1, 6.